Jak co roku zostaliśmy patronem medialnym 40. Kongres i Targi Kosmetyczne LNE
Jak co roku zostaliśmy patronem medialnym 40. Kongres i Targi Kosmetyczne LNE Z tej okazji mamy dla Was nielada gratkę. Zapraszamy na HAPPY DAYS czyli 40% rabatu z okazji 40. Kongresu i Targów LNE W sobotę 31 sierpnia rusza sprzedaż karnetów i biletów na 40. Kongres i Targi LNE, która rozpocznie się trzydniową akcją HAPPY DAYS (31 sierpnia-2 września). Jubileuszowy rabat -40% będzie obejmował zarówno BILETY jak i KARNETY na Kongres! Uwaga: wraz z biletem/karnetem możesz zakupić warsztaty MASTERCLASS, a do karnetu możesz też dodać wejściówkę na sesję MEDICAL BEAUTY! Liczba miejsc na warsztatach i sesji medical beauty jest ograniczona. Sprawdź: https://sklep.lne.pl/bilety-i-karnety Zasady promocji HAPPY DAYS Aby otrzymać 40% KOD RABATOWY na karnet lub bilet, podczas rejestracji podaj numer telefonu, na który wyślemy kod. Wykorzystaj go w ostatnim kroku zamówienia. Kod jest jednorazowy i obejmuje jeden produkt.
2019-08-30, 15:54
Jak co roku zostaliśmy patronem medialnym 40. Kongres i Targi Kosmetyczne LNE
Z tej okazji mamy dla Was nielada gratkę. Zapraszamy na HAPPY DAYS czyli 40% rabatu z okazji 40. Kongresu i Targów LNE

W sobotę 31 sierpnia rusza sprzedaż karnetów i biletów na 40. Kongres i Targi LNE, która rozpocznie się trzydniową akcją HAPPY DAYS (31 sierpnia-2 września). Jubileuszowy rabat -40% będzie obejmował zarówno BILETY jak i KARNETY na Kongres!

Uwaga: wraz z biletem/karnetem możesz zakupić warsztaty MASTERCLASS, a do karnetu możesz też dodać wejściówkę na sesję MEDICAL BEAUTY! Liczba miejsc na warsztatach i sesji medical beauty jest ograniczona.
Sprawdź: https://sklep.lne.pl/bilety-i-karnety

Zasady promocji HAPPY DAYS
Aby otrzymać 40% KOD RABATOWY na karnet lub bilet, podczas rejestracji podaj numer telefonu, na który wyślemy kod. Wykorzystaj go w ostatnim kroku zamówienia. Kod jest jednorazowy i obejmuje jeden produkt.
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy