Jak co roku jesteśmy patronem medialnym 40. Kongres i Targi Kosmetyczne LNE
Jak co roku jesteśmy patronem medialnym 40. Kongres i Targi Kosmetyczne LNE Mamy dla Was nie lada grstkę z tej okazji. Zapraszamy na HAPPY DAYS czyli 40% rabatu z okazji 40. Kongresu i Targów LNE. W sobotę 31 sierpnia rusza sprzedaż karnetów i biletów na 40. Kongres i Targi LNE, która rozpocznie się trzydniową akcją HAPPY DAYS (31 sierpnia-2 września). Jubileuszowy rabat -40% będzie obejmował zarówno BILETY jak i KARNETY na Kongres! Uwaga: wraz z biletem/karnetem możesz zakupić warsztaty MASTERCLASS, a do karnetu możesz też dodać wejściówkę na sesję MEDICAL BEAUTY! Liczba miejsc na warsztatach i sesji medical beauty jest ograniczona. Sprawdź: https://sklep.lne.pl/bilety-i-karnety Zasady promocji HAPPY DAYS Aby otrzymać 40% KOD RABATOWY na karnet lub bilet, podczas rejestracji podaj numer telefonu, na który Organizatorzy Kongresu wyślą do Ciebie kod. Wykorzystaj go w ostatnim kroku zamówienia. Kod jest jednorazowy i obejmuje jeden produkt.
2019-09-04, 15:34
Jak co roku jesteśmy patronem medialnym 40. Kongres i Targi Kosmetyczne LNE

Mamy dla Was nie lada grstkę z tej okazji. Zapraszamy na HAPPY DAYS czyli 40% rabatu z okazji 40. Kongresu i Targów LNE.

W sobotę 31 sierpnia rusza sprzedaż karnetów i biletów na 40. Kongres i Targi LNE, która rozpocznie się trzydniową akcją HAPPY DAYS (31 sierpnia-2 września). Jubileuszowy rabat -40% będzie obejmował zarówno BILETY jak i KARNETY na Kongres!

Uwaga: wraz z biletem/karnetem możesz zakupić warsztaty MASTERCLASS, a do karnetu możesz też dodać wejściówkę na sesję MEDICAL BEAUTY! Liczba miejsc na warsztatach i sesji medical beauty jest ograniczona.
Sprawdź: https://sklep.lne.pl/bilety-i-karnety
Zasady promocji HAPPY DAYS

Aby otrzymać 40% KOD RABATOWY na karnet lub bilet, podczas rejestracji podaj numer telefonu, na który Organizatorzy Kongresu wyślą do Ciebie kod. Wykorzystaj go w ostatnim kroku zamówienia. Kod jest jednorazowy i obejmuje jeden produkt.
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy