W perfumeriach SEPHORA i na sephora.pl zagościła nowa linia kosmetyków pielęgnacyjnych – Colorful Skincare od Sephora Collection.
W perfumeriach SEPHORA i na sephora.pl zagościła nowa linia kosmetyków pielęgnacyjnych – Colorful Skincare od Sephora Collection. "W Sephora dbamy o to, aby skóra czerpała z natury to, co najlepsze. Nasza nowa linia kosmetyków to pełna witamin naturalna odpowiedź na różne potrzeby skóry. Znajdują się w niej produkty nawilżające, oczyszczające, rozjaśniające i odbudowujące naturalną barierę skóry i odżywiające. Karolina Pisarek – nasza polska modelka, została globalną ambasadorką linii Colorful Skincare Sephora Collection!" Wszystkie kosmetyki z linii Colorful Skincare znaleźć można na sephora.pl: https://www.sephora.pl/colorful-skincare-kolekcja
2021-07-16, 15:30
W perfumeriach SEPHORA i na sephora.pl zagościła nowa linia kosmetyków pielęgnacyjnych – Colorful Skincare od Sephora Collection.

"W Sephora dbamy o to, aby skóra czerpała z natury to, co najlepsze. Nasza nowa linia kosmetyków to pełna witamin naturalna odpowiedź na różne potrzeby skóry. Znajdują się w niej produkty nawilżające, oczyszczające, rozjaśniające i odbudowujące naturalną barierę skóry i odżywiające. Karolina Pisarek – nasza polska modelka, została globalną ambasadorką linii Colorful Skincare Sephora Collection!"

Wszystkie kosmetyki z linii Colorful Skincare znaleźć można na sephora.pl:
https://www.sephora.pl/colorful-skincare-kolekcja
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy