W perfumeriach SEPHORA i na sephora.pl zagościła nowa linia kosmetyków pielęgnacyjnych – Colorful Skincare od Sephora Collection.
W perfumeriach SEPHORA i na sephora.pl zagościła nowa linia kosmetyków pielęgnacyjnych – Colorful Skincare od Sephora Collection. "W Sephora dbamy o to, aby skóra czerpała z natury to, co najlepsze. Nasza nowa linia kosmetyków to pełna witamin naturalna odpowiedź na różne potrzeby skóry. Znajdują się w niej produkty nawilżające, oczyszczające, rozjaśniające i odbudowujące naturalną barierę skóry i odżywiające. Karolina Pisarek – nasza polska modelka, została globalną ambasadorką linii Colorful Skincare Sephora Collection!" Wszystkie kosmetyki z linii Colorful Skincare znaleźć można na sephora.pl: https://www.sephora.pl/colorful-skincare-kolekcja
2021-07-16, 15:30
W perfumeriach SEPHORA i na sephora.pl zagościła nowa linia kosmetyków pielęgnacyjnych – Colorful Skincare od Sephora Collection.

"W Sephora dbamy o to, aby skóra czerpała z natury to, co najlepsze. Nasza nowa linia kosmetyków to pełna witamin naturalna odpowiedź na różne potrzeby skóry. Znajdują się w niej produkty nawilżające, oczyszczające, rozjaśniające i odbudowujące naturalną barierę skóry i odżywiające. Karolina Pisarek – nasza polska modelka, została globalną ambasadorką linii Colorful Skincare Sephora Collection!"

Wszystkie kosmetyki z linii Colorful Skincare znaleźć można na sephora.pl:
https://www.sephora.pl/colorful-skincare-kolekcja
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.